Шановні іноземці!!!

Шановні іноземні громадяни!

Кафедра мовної підготовки іноземців рада вітати вас на нашому сайті і запросити на навчання
в НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»

 

КПІ імені Ігор Сікорського є одним з найбільших навчальних закладів Європи. У ньому навчається майже 25 тисяч студентів, аспірантів і докторантів, у тому числі й студенти-іноземці з країн близького та далекого зарубіжжя.

КПІ входить до 4% кращих університетів світу за версією міжнародних рейтингів QS і Webometrics. Щорічно обіймає найвищі позиції у рейтингах вищих навчальних закладів України.

НТУУ "КПІ" співпрацює з технічними університетами десятків країн світу, багатьма міжнародними організаціями (UNESСO, UNIDO, WIPO, NATO, EDNES, ICSU, CODATA та ін.) та найвідомішими корпораціями й фірмами (MOTOROLA, SIEMENS, FESTO, SAMSUNG, INTEL тощо), бере участь у міжнародних освітніх, наукових проектах і програмах.

Після закінчення підготовчого відділення Ви маєте можливість продовжити навчання за напрямами:

- інженерно-технічний;

- інженерно-економічний;

- гуманітарний.

Для цього Вам потрібно подати документи для вступу на 1 курс або в магістратуру. Документи приймаються з 1 липня по 1 листопада;
Для вступу на 1 курс ви маєте скласти вступні випробування з профілюючої дисципліни, а також з української, англійської або російської мови.

Для вступу в магістратуру – іспит зі спеціальності та української, англійської або російської мови.

*Для громадян СНД можливо зарахування на 1 курс після вступного тестування без закінчення підготовчого відділення.

Ви маєте змогу ознайомитись зі зразками вступних випробувань з української та російської мов на нашому сайті: kmp.fl.kpi.ua/

Детальну інформацію про умови вступу Ви можете отримати на сайті:  kpi.ua/ru/node/7083