Чернищук Лариса Іванівна

Старший викладач

Освіта: В 1996 році закінчила Український державний педагогічний університет  ім. М. П. Драгоманова, філологічний факультет, спеціальність - російська мова та література та іноземна мова. Кваліфікація - вчитель російської мови і літератури та англійської мови.

З 2001 року-працює в НТУУ «КПІ» на кафедрі мовної підготовки іноземців.

Контакти: телефон +(380)97 394 34 49

log.png

Web-сторінка викладача:  intellect.kpi.ua/profile/hli3

Дисципліни, які викладає:

• Російська мова для іноземців
  • вступний фонетичний курс;
  • прийменниково-відмінковий курс;
  • складні синтаксичні конструкції;
  • науковий стиль мовлення;
  • ознайомчий курс з української мови.

Методичні розробки:

• робочий зошит з російської мови ( вступний фонетичний курс) для іноземців;
  • робочий зошит з наукового стилю мовлення для іноземців; (у співавторстві)
  • співавтор мультимедійної комп'ютерної  програми для вивчення української мови  іноземцями “Golden Gates to Ukrainian”;
  • посібник для самостійної роботи слухачів ПВІ«Учимся слушать и говорить по-русски» (у співавторстві);
  • «Вивчаємо українську» підручник для іноземних слухачів, частина I (вступний фонетичний курс) (у співавторстві)
Підвищення кваліфікації:
  • короткотерміновий курс підвищення кваліфікації з методики викладання РМІ (комп’ютерна лінгводидактика, 36 годин) центру міжнародної освіти Московського Державного Університету 3 28.09.2009 до 01.10.2009.
  • курс підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Створення і використання веб-ресурсів навчальної дисципліни» УІТО з 09.04.2014 до 23.05 2014.