Екскурсії

Екскурсія на Клавдіївську фабрику ялинкових прикрас
Напередодні новорічних свят 28 грудня 2017 року відбулася екскурсія на Клавдіївську фабрику ялинкових прикрас.  В екскурсії взяли участь студенти  ПВІ та  викладачі  кафедри Корабльова І.В., Суддя Ю., Чудопалова К.Г.
Новорічні іграшки - не просто красиві вироби, а символ найулюбленіших сімейних свят - Нового Року та Різдва. Це речі, які символізують тепло і добро цих свят, речі, які часто передаються з покоління в покоління і радують душу багато років.
Фабрика продовжує традиції майстерності виготовлення скляних ялинкових іграшок вже багато десятиліть. Заснована в 1948 році, фабрика з невеликої мануфактури перетворилася на найбільшого виробника новорічної продукції в Східній Європі.
Сьогодні ялинкові прикраси фабрики відомі не тільки в Україні, а й прикрашають новорічні ялинки в Німеччині, Швейцарії, Австрії, Франції, Італії, Литві, Латвії, США, Грузії.

8 апреля 2016 г.
студенты I курса (сборная группа Р-52), II курса (ФММ, Р-41) вместе с преподавателями Дзюбенко Л. И. и Янковой М. А. посетили отделение истории авиации и космонавтики им. И.И. Сикорского

8 квітня 2016 року
Екскурсія Павленко О.М., Чернищук Л.І. зі слухачами підготовчого відділення груп РТ-1 та РТ-2 в Державний політехнічний музей відділ історії авіації і космонавтики ім. І.І. Сікорського

4 грудня 2015 року на факультеті лінгвістики відбулася студентська конференция
НАТУРАЛЬНІ ТА ШТУЧНІ МОВИ У СУСПІЛЬНІЙ ВЗАЄМОДІЇ

Зі вступним словом виступила Березовенко А.В. – голова орг. комітету; зав. кафедри мовної підготовки іноземців ФЛ; к.ф.н., доцент кафедри української мови, літератури та культури ФЛ.

В роботі конференції взяли участь студенти:

ІПСА

1.​ Маркевич Ігор Сергійович – «Методи шифрування текстів в історичній перспективі».

2.​ Тарнавський Максим Вікторович – «Історія створення азбуки Морзе».

3.​ Цуркан Вячеслав Олександрович – «Розпізнавання мови комп’ютером».

4.​ Романів Назар – «Коптська мова: історія розвитку, занепаду і перспективи відродження».

5.​ Діхтяренко Каріна Ігорівна – «Мови Толкієна як інструмент творення художнього тексту».

6.​ Конопацька Олександра Олегівна – «Мертві мови в історії світової цивілізації».

7.​ Бойчук Олена Андріївна – «Загальна характеристика міжнародної штучної мови Волапюк».

8.​ Король Іван Валентинович – «Латина і європейська культура».

9.​ Білоус Анастасія Сергіївна – «Чому народжуються штучні мови».

ФАКС

10.​ Хомич Владислав, Рінко Іван. – «Авіаційний сленг».

11.​ Мельник Олексій – «Сучасний комунікативний простір».

12.​ Бакун Володимир – «Універсальна граматика».

13.​ Горбань Владислав – «Давньоготські тексти».

14.​ Лукоцький Євген – «Мовна політика ICAO».

15.​ Мороз Валентин – «Особливості віршових розмірів для різних мов».

16.​ Кузьмич Ірина – «Невербальне спілкування».
17. Семенко Дмитро, Токаренко Олександр – «Комунікація з позаземними формами життя»

ФММ

18.​ Ли Иму – «Национально-культурная специфика китайских идиом и их эквиваленты в русском языке» (Китай), Янкова

19.​ Деде Джанер – «Диалекты турецкого языка и его региональные отличия» (Туреччина), Янкова М.А.

ММІ

20.​ Езендука Джонмару – «Мовна карта Нігерії. Нігерійський піджин: особливості перекладу» (Нігерія), Король С.П.

ФЕЛ

21.​ Оюве Джінку Лесті Тайане – «Мовна ситуація й мовна практика у Габоні» (Габон), Шевчук Т.І.

ФІОТ

22.​ Еруму Самюель Ломоконе – «Структури й особливості функціонування суахілі» (Кенія), Дзюбенко Л.І.

ФЕЛ

23.​ Олулана Фоларін – «Мови банту в Нігерії» (Нігерія), Янкова М.А.

ІЗ заключним словом виступили Березовенко А.В. – голова орг. комітету; зав. кафедри мовної підготовки іноземців ФЛ, к.ф.н., доцент кафедри української мови, літератури та культури ФЛ.