Організаційна робота

1. Березовенко А.В. Формування порядку денного та проведення засідань кафедри щомісяця (за потреби частіше) протягом навчального року.
2. Моніторинг успішності студентів та інформування відповідальних осіб факультетів університету щодо цього.
3. Березовенко А.В. Організація секції (круглого столу) ASEEES, Сан-Антоніо, США, листопад 2014 року.
4. Березовенко А.В., Чудопалова К.Г. Викладання мови як іноземної. Світовий досвід. Науково-практична конференція, квітень 2014р. КПІ.
5. Березовенко А.В., Дзюбенко Л.І., Король С.П. Шевченківські читання за участі українських та іноземних студентів, березень 2014р. КПІ.
6. Березовенко А.В. Науково-практична конференція “Феномен Тараса Шевченка в контексті розвитку української  культури” за участі студентів-іноземців (спільно з кафедрою української мови, літератури і культури ФЛ) 09.04.2014, КПІ.
7. Шрайф В.В. Перегляд кінофільму “Тарас Шевченко” (реж. І.Савченко, 1951) та його обговорення у форматі круглого столу.
8. Король С.П. Екскурсія до Київського літературно-меморіального будинку- музею Т.Г. Шевченка, квітень 2014р.
9. Король С.П., Калініна О.В. Відвідання тематичної виставки у Національному музеї Т.Г.Шевченка.  Дискусія за темою виставки.

Організаційно-виховна робота та створення інтернаціонального середовища

1. Кураторство земляцтв: Янкова М.А. – Азербайджан, Чернищук Л.І. – Країни Азії та Близького Сходу, країни СНД – Павленко О.М., Монголія та країни Америки – Король С.П., країни Африки – Хитра Н.С., Турецька Республіка – Чудопалова К.Г., Туркменістан – Шевчук Т.І.

Екскурсія до Переяслава Хмельницького Король С.П.,

Павленко О.М.
Екскурсії по музеях Києва Шевчук Т.І.
Урочисті збори з нагоди Дня Незалежності Шевчук Т.І.
Екскурсія до Авіаційного музею Хитра Н.С.
Фабрика новорічних іграшок смт. Клавдієве Король С.П.,
Павленко О.М.
Екскурсія до Верховної Ради України Король С.П.
Екскурсія  в Національний музей Т.Г. Шевченка в Києві Король С.П.,
Чудопалова К.Г.
Павленко О.М.
Екскурсії по місту Києва Янкова М.А.
Участь в українських вечорницях Король С.П.,
Янкова М.А.,
Хитра Н.С.,
Павленко О.М.
Екскурсія до Національного музею медицини Король С.П.
Урочисті збори з нагоди Дня Незалежності Король С.П.

У 2014 році за сприяння адміністрації факультету лінгвістики організовано викладання англійської мови для студентів-іноземців, які побажали її вивчати.
         Організовано систематичне інформування деканатів факультетів про успішність студентів за результатами атестаційного контролю та про відвідування (розсилка здійснюється двічі на семестр).

Організаційно-господарська діяльність
1. З 01.09.2014р. КМП виведена із впорядкування ЦМО та введена до складу факультету лінгвістики.
2. Проведено розподіл функціональних обов’язків НПП кафедри відповідно до підпорядкування підрозділу факультету лінгвістики.
3. Організовано та устатковано методичний кабінет та читальний зал для студентів-іноземців у кім. 2-02 – 31 корпус.
4. Документація кафедри приведена у відповідність із вимогами ФЛ. За результатами перевірки кафедри адміністрацією ФЛ, проведеною у грудні 2014 року робота кафедри визнана задовільною.
5. Здійснено розрахунки педагогічного навантаження НПП згідно з перехідними положеннями про організацію навчального процесу відповідно до Закону про освіту 2014 року.